بوتاکس مو چیست و چه کاربردی دارد و هزینه آن چقدر است؟

هنگامی که به چین و چروک فکر می کنید، ممکن است به آنابوتولینم توکسین A (بوتاکس) فکر کنید. این روش یک داروی تجویزی رایج است که برخی افراد برای صاف کردن چین و چروک از آن استفاده می کنند. اما در مورد بوتاکس بو چه میدانید؟ موهای روی سر شما، مانند پوست شما نیز تمامیت و خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد.

۸ اشتباه رایج در هنگام ریمل زدن مژه ها

ریمل مژه یکی از پایه های ثابت آرایش است و اغلب خانم ها به مژه های خود ریمل میزنند. ریمل میتواند چشم ها را گیراتر کند و از اگر خانمی به دنبال داشتن یک آرایش ساده است بهتر است از زدن این ماده آرایشی غافل نشود. هرچند که ریمل زدن آسان است اما بسیاری از خانم ها حین اعمال این ماده آرایشی دچار اشتباهات زیادی میشوند. این مجلات را بخوانید تا ضمن آشنایی با ۸ اشتباه رایج در حین ریمل زدن، هیچوقت آن ها را مرتکب نشوید.

تکنیک های آرایش صورت دخترانه

برخلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می کنند آرایش صورت دخترانه تنها مخصوص دختران نوجوان است، امروز بسیاری از خانم ها نیز رو به این آرایش آورده اند. زیرا آرایش دخترانه ساده است و چهره افراد را جوان تر از آنچه که هست نشان میدهد. در ادامه این مجلات با تکنیک ها و نکات برجسته این نوع آرایش بیشتر آشنا خواهیم شد.

فهرست